replitianlar ve anunnakiler ile illuminati bağlantısı

Reptılıan sürüngen anlamına gelse de bahsedeceğimiz konu hiç bir şekilde bilimsel olmayan ”REPTILIAN KOMPLO TEORİSİ” ile ilgilidir.

Bu teorinin özü uzaylı bir ırkın şekil değiştirerek veya yarı insansı formda dünyayı yönettikleri ve bize egemen olduklarıdır.Daha doğrusu sürüngen uzaylılar
veya onların karışımı insanların kontrolü altında yaşadığımız ve denetlendiğimiz iddiasıdır.Reptılan iddasının önemli isimlerinden biride Gelenler(Arrıvals) belgeselinden de tanıdığımız Davıd Icke dir.Diğer isimler Riley Martin, John Rhodes.
Gelenler belgeselinde bu iddianın aslında İlluminati tayfası tarafından el altından desteklendiği ve pompalandığı anlatılmış ve bu kopmlo teorisine en çok tepki veren belgesellerden biri olmuştur.Bunun yanı sıra bu idda nın peşinden giden daha bir çok yazar,araştırmacı ve dünya çapında var olan uzay ve uzaylı odaklı tarikatlar vardır.
Ülkemizde bu fitne ile ilgili çalışmalar yürüten Mevlana ile alakası olmayan ”Mevlana Yüce Vakfı”,”Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi” ve bazı tasavvufun ilim deryasın da sahte kulaçlarlar atan tasavvuf sömürücüler,gizli uzay bazlı tarikatlar da var.
Bu komplo iddiasının ateşli savunucusu Davıd ıcke’a göre kraliyet ailesi reptılanslardı ve 11 Eylül saldırısı uzaylı Bush kuklasının ve uzaylı ırkın dünyayı ele geçirme planlarının işleme konmasıydı.Bu komplo teorisine göre eski medeniyetlerin tanrıları da yani Anunnakiler de reptılanslardı.
Anunnakilere adlarını ilk olarak Sümerlerin büyük tanrısı Anundan aldıkları isimle sümer yazıtlarında rastlanıyor.Sümerler de Anunnakilerin geldikleri yer Nibiru(gezegen,yer,boyut) olarak anlatılıyor.Anunnakiler çarpıtılmış Tevratta Nefilim,Çarpıtılmış İncilde Giants,Mısırda Neter gibi sıfatlarla tekrar edildiği iddia ediliyor.Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimde bunlar ”CİN”lerdir.
Eski paganist,putperest medeniyetler ve aslını kaybetmiş dini kaynaklardakilerle beraber ifade ettikleri anlam ve kavramlar;tanrılar,devler,gözcüler,süper güçlü tanrısal varlıklar,tanrıların oğulları vs… Kısacası bu komplo teorisine göre geçmişin butün tanrıları ve onların öğretileri uzaylılardandı.İnsanları uzaylılar yarattı.
Bu bilimsel olmayan komplo teorilerine kanıt olarak sadece bazı elitlerin videolarıdır.Videolar da genellikle göze odaklanılmış olup puslu,buğulu bir görüntüyle o kişinin göz bebeklerini kedi gözü veya yılan gözü gibi olduğunu gösterme çabaları var.Sanki bu yapılan şey bu iddiaya kanıt olacakmış gibi.Gerisi fikri savaş.Aslında bu elitlerin daha doğrusu illuminatinin sürüngen hayranlığı ve kültürü ”CİN”lerden kaynaklıdır.
Zira cinlerin nasıl varlıklar olduğunu hadisler ve daha bir çok muteber islami kaynaktan öğrenebilirsiniz.Cinlerin sürüngen olanları,dev olanları,kanatlı olup uçabilenleri,hatta böcek olanları(bkz.eski Mısır Khepri) daha bir çok şekil ve yapıda olanları da vardır.Bir anlamda diğer boyuttan sürüngenlerin insanlığın yaşantısına müdahelesi doğrudur fakat diğer boyuttan varlıkların ne olduğu bu iddiaların niteliğini belirler.
***********************************************
Şimdi bu iddiaların ve komplo teorilerinin,Reptılıan ve Anunnaki konularının aslını söylemeden önce şu cevabı en çok merak edilen sorulardan birinin yanıtını aramak,bu konuların ne denli hileli bir aldatma içerdiğiyle ilgili bir fikir verir.Soru şu;Neden illuminati çok yerde kendi işaretlerini bırakıyor ? Filmler de afiş ve posterler de kısaca görsel medya da.
Asıl soru neden DEŞİFRE OLAMAYI İSTİYORLAR..? Yada buna MÜSADE ediyorlar? Bu sorunun cevabı basit olduğu kadar bi okadar da karmaşık ve dezenformasyon sanatı içeriyor.Deşifre olmayı istiyorlar çünkü kendilerinin deşifre olma ihtimallerini ve bu boşluğu kendi lehlerine çevirecek şekilde deşifre oluyorlar ve bu boşluğu dolduruyorlar.
Onlar aslında kendilerini deşifre ederlerken bunu reptılanslar(sürüngenimsiler),Anunnaiklerin soylarından gelenler ve uzaylıların emri altındaki insansı sürüngen varlıklar yada insan köleler olarak kendilerini deşifre ettiriyorlar.Bu da onların işlerine geliyor.Belki de buna mecburlar ”Mega Plan”ları gereği.Sizce illuminati sadece müslüman olan toplumlar arasında mı biliniyor? Ya da sadece son yıllardamı bilinmeye başlandı? Tabiki hayır.
İlluminati bir çok ateist,hırıstiyan,yahudi,budist kısaca bir çok müslüman olmayan insanlar tarafından on yıllar öncesinden beri biliniyor.Ama illuminatinin ne olduğunu zannediyorlar derseniz,onları uzaylıların kontrolü altındaki insanlar ve yarı insan yarı uzaylı varlıklar zannediyorlar.
Kraliyet soyu onlara göre Reptılanslardı.Her illuminatiyi bilen müslüman olmuyor maalesef.Çünkü illuminatiyi kendilerinin deşifre ettikleri kadarıyla ve onların ifade ettiği şekilde anlamak,onların tuzaklarına düşmek demektir.
Mallesef bu tuzağa düşen müslüman da vardır.Tabi artık müslüman diyemeyiz onlara.Ciddi inanan insanların bu tuzakların aslını çözme çabaları gösterdiki bu hileli düzen CİNLER,İBLİS,DECCAL VE ŞEYTANİLERİN ARASINDA DÖNEN cehennem de köşe kapmaca ve yandaş toplama oyundan başka bir şey değildir.Her ne kadar cehenneme gideceklerine inanmayan Deccaliler olsada.
************************************************
Peki…Bu ısmarlama komplo teorilerinin,dış dünya,dış boyut daha doğrusu uzaylı iddialarının amacı nedir? Amaç kısaca NEW WORLD ORDER(NWO)=YENİ DÜNYA DÜZENİ.Bu düzenin ne anlama geldiğini anladığımızda Reptılıan ve Anunnaki komplo teorilerinin neden pompalandığını ve aslında bu iddiaların illuminati tarafında desteklemesinin kendi içinde nasıl mantıklı da olduğunu anlarız.NWO un bir çok sac ayağı olmasına rağmen amaçlarını şöyle özetlersek;
*Başkenti Kudüs olan tek dünya devletini kurmak.
*Tek bir şahsa,bir krala,bir sihirbaza yani Deccal’e yeryüzünü hazırlamak.Ve onu ilah olarak sunmak.
*Dinleri yok etmeden içini boşaltmak.
*Dünya nüfusunu kontrol edilecek bir seviyeye (bazı yerlerde bu sayı 500 milyon olarak geçiyor) indirmek…
Bu amaçların gerçekleşmesi belki de bu bilimsel olmayan komplo teorilerine insanların inandırılmasını gerektirmektedir.En azından uzaylı varlıklara.Düşünün bir kişinin-varlığın ilahlığını kabul ettirmesinin en kestirme yolu dinlerin aslında uzaylıların icadı olduğunu öne sürmek ve bu uzaylı varlıkların başı olan varlığın aslında bu dinleri icad ettiğine insanları hazırlamak.Gerisi boşluğu doldur doldurabildiğin kadar olur.
O şahsın ağzından dökülecek her söze kanacak insanları hazırlamak,ona uygun fikri ve fiziki zemini hazırlamaktan geçer.Bu komplo teorilerine inanan insanlar Deccal çıktığında onun ilahlığınıı kabul etmeye şöyle hazırlandırılıyor olabilirler;öncelikle biliyorlar ki illuminati adında elit kesimden oluşan bir oluşum var.
Onları yöneten uzaylı varlıklar ve dünyayı ziyaret ettikleri yıldız geçitleri var.Çoklu yıldız geçitlerinin olduğu birde Kudüs takıntıları var.Birde insani ve dünyadan olmayan uzaylı tanrılarıyla beraber en yüce kabul ettikleri daha çok tek göz veya güneş simgesiyle andıkları baş tanrıları var.NWO gerçekleştiğinde görecekler ki o varlık Kudüs ten dünyayı yönetiyor yada bu amaçla yer yüzüne inmiş.İlluminati de artık gizlenmiyor ve diyorlarki işte asıl bu işlerin arkasındaki varlık.Buyrun sizde bu varlığa bizimle beraber inanın.
İlahlığını kabul edin.Onlarda zaten içlerinde farkında olmadan beslenen bu fikre ve yatkınlığa teslim olacaklardır.Bu muhtemel senaryolardan ve her yönü ile en dehşetlisi,en sinsice olanlardan bir tanesi bana göre.Bu senaryonun gerçekleşmesinden sonra illuminatinin deşifre oluyo olmasının yada bir öenmi kalmıyor.Hatta bu amaç doğrultusunda bunu yapması gerekiyor.Şimdi yaptığı gib.İşte bu fitne fırtınalarının olduğu zamanların içindeyiz.
Belki de kurban olmadan bu savaşın içinde olduğumuzu fark edemeyebiliriz.Ama kurbanların olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz.İnsanlık ruhu için savaşta.Zaman ”İMAN”ın kuvvetlendirilmesinin gerektiği zamanlardır.Çevresine surlar örüp onu korumanın her gün takviye etmenin gerektiği ve elzem olduğu zamanlardır.Fikri savaş çoktan başladı.Bu doğrultuda gerçekleşmesi muhtemel ”MEGA PLAN”=”SAHTE UZAYLI SALDIRISI” eylemlerinin eşiğindeyiz diyebilirim tüm içtenliğimle
Paylaşmak ister misin...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

replitianlar ve anunnakiler ile illuminati bağlantısı” için bir yorum

  • 20 Mart 2017 tarihinde, saat 20:19
    Permalink

    Çok yararlı bilgi teşekkür ederim

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir